ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

شراکت مسئولان با قاچاق را در آینده خواهم گفت

نوشته شده در Dec 31, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

 شراکت مسئولان با قاچاق را در آینده خواهم گفت

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر منتظری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در واکنش به اظهارات اخیر وی درباره سهیم بودن برخی مسئولان و فرزندانشان در قاچاق کالا گفته که دادستان کل بجای حرف اقدام عملی کند گفت: درباره این موضوع در روزهای آینده مفصل صحبت خواهم کرد.

این مسؤل عالی قضایی اضافه کرد: دادستانی کل به موضوع ورود کرده و مشغول بررسی است.

منتظری 27 آذر ماه امسال در همایش تخصصی پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفته بود:‌ وقتی می‌بینیم برخی مقامات و کسانی که باید دلسوزانه در عرصه باشند خودشان به‌نحوی سهم دارند یا خودشان یا فرزندانشان یا وابستگانشان در قاچاق کالا سهیم هستند و چگونه باید انتظار داشت این مبارزه به نتیجه برسد.

به دنبال اظهارات دادستان کل کشور، 29 آذر محمدباقر نوبخت در پایان جلسه هیات دولت با اشاره به اظهارات دادستان کل کشور گفت: دادستان کل کشور که باید درباره مبارزه با قاچاق اقدام عملی کند اعلام کرده که برخی مقامات به جای اینکه دلسوزانه با قاچاق مبارزه کنند، خودشان یا فرزندانشان در این امر سهم دارند و چطور انتظار دارید این مبارزه به نتیجه برسد؟ این سخن توسط دادستان کل کشور که قدرت قضایی دارد مطرح شده و انتظار می‌رود به جای حرف یک لحظه هم امان ندهند و اقدامات قضایی کنند چون هر اتفاقی بیفتد همه مقامات سه قوه در مظان این اتهام قرار می‌گیرند.

وی گفت: ما ناراحتیم که چرا چنین سخنی از سوی دادستان کل کشور در رسانه‌ها مطرح می‌شود، هر کس که در فساد نقش و در قاچاق دست دارد را باید قوه قضاییه با توانایی که دارد، دستگیر کند یا مورد بازخواست قرار دهد. این که چنین حرفی به صورت کلی از سوی دادستان مطرح شود، همه مسئولان را در بر می‌گیرد و چنین سخن گفتنی در شان دادستان کل کشور نیست.

منبع : ال کا ایران


آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →