HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

حدود ۵ تا ۸ درصد صادرات استان مربوط به حوزه لوازم خانگی است

نوشته شده در Jan 17, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

حدود ۵ تا ۸ درصد صادرات استان مربوط به حوزه لوازم خانگی است

راضیه علیرضایی در بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی مشهد افزود:در نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی مشهد، دو گروه بزرگ صنعت لوازم خانگی استان شرکت داشتند که این مجموعه‌ها توان تولید رقابت پذیر با کالای بین المللی را دارند، دارای قیمت‌های پایین هستند و مطابق با دانش فنی روز دنیا تولید می‌شوند.

وی گفت:حدود ۵ تا ۸ درصد صادرات استان مربوط به حوزه لوازم خانگی است، اما نقطه عطف ما در صنعت لوازم خانگی این است که برخلاف همیشه که توان رقابت در برابر کالای خارجی را نداشتیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی افزود: هم اکنون در نقطه خوبی ایستاده ایم، زیرا هم در مرز صادرات هستیم و هم می‌توانیم محصولات را با قیمت کمتر و با همان کیفیت مطلوب تولید کنیم.

علیرضایی گفت: هم اکنون بسیاری از کالا‌های ما همگام با کیفیت روز دنیا تولید می‌شوند و این مزیت دارای جاذبه زیادی است.

وی افزود: ما تا پیش از این سناریویی برای حمایت از تولیدات ایرانی داشتیم و آن هم همان فهرست خرید کالای ایرانی و کارت اعتباری بود که هنوز منتفی نشده و در حال برنامه ریزی برای اجرا است، اما تسهیلات دیگری به نام تسهیلات رونق تولید وجود دارد که هم اکنون از واحد‌های موجود ثبت نام شده و در تکاپوی پرداخت این تسهیلات هستیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی گفت:همچنین برای آن بخش از واحد‌های تولیدی و لوازم خانگی که در صدد بازسازی و نوسازی خطوط و یا به دنبال توسعه واحد‌ها برای تکمیل زنجیره تولید یا اصلاح الگوی مصرف انرژی باشند، امکان ارائه ۳ تا ۵ درصد یارانه را نیز داریم.