ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

گام بلند شرکت کولر آبی آزمایش

نوشته شده در Feb 4, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

گام بلند شرکت کولر آبی آزمایش

آزمایش در ادامه‌ روند رو به رشد خود به جهت ارتقای کیفیت و رضایتمندی مشتریان، با بکاربردن الکتروپمپ ها و الکتروموتورهای کم مصرف و همچنین اضافه نمودن کلیدهای محافظ جان در کولرهای آبی، سعی نموده در جهت اعتماد سازی و رضایت مصرف کننده و بالا بردن سطح اعتبار تولید داخلی گامی مثبت بردارد.

 هم اکنون حدود 13 میلیون کولر آبی درایران وجود دارد و هر ساله حدود 800 هزار دستگاه جدید نیز تولید می شود. کولرهای آبی با توجه به کاربرد زیاد و وسیع آنها بخصوص در فصول گرم سال ، بخش نسبتا” زیادی از مصرف انرژی کشور را به خود اختصاص می دهند.

شرکت آزمایش بعنوان یکی از تولیدکنندگان برتر ایرانی که توانسته کولرآبی کم مصرف را با رتبه B برچسب انرژی تولید نماید، تاثیر بسزایی در صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه مصرف کنندگانش داشته است.

متاسفانه هر ساله در شروع فصل گرما حوادث متعددی بر اثر برق گرفتگی در حین نصب و تعمیر کولرهای آبی رخ می دهد، آزمایش با نصب کلیدهای محافظ جان روی کولرهایش درصد این اتفاقات و حوادث را به صفر رسانده است.

آزمایش علاوه بر ارتقا و بروز رسانی محصولات خود نیاز و سلیقه مشتری را در نظر گرفته و کولرهای خود را  در هفت مدل متنوع به بازار عرضه کرده است تا مشتری این امکان را داشته باشد ضمن در نظر گرفتن خواسته ی خود از محصول، انتخابی درست داشته باشد

منبع : ال کا ایران