HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

کاهش وزن ماشین لباسشویی

نوشته شده در Aug 8, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

کاهش وزن ماشین لباسشویی

 

یک دانشجوی انگلیسی با جایگزینی مخزن آب قابل تخلیه به جای بتن مورد استفاده در ماشین لباسشویی، موفق شد وزن اضافی این وسیله را هنگام حمل و نقل تا یک سوم کاهش دهد.
با کاهش وزن اضافی ماشین لباسشــویی گازهای گلخانه ای کمتری در طول فرایند حمل و نقل تولید می شوند و همچنین فرایند جابه جایی آسانتر شده که این مزایا تاثیر مستقیم به روند تعمیر لباسشویی می گذارد و احتمال آسیب دیدگی افراد در حین حمل نیز کاهش خواهد یافت. نصب دو قطعه بتنی در بــالا و پایین محفظه چرخان این دستگاه برای جلوگیری از لرزش اضافی و افزایش عمر قطعات داخلی است.
پس از این ابداع به ظاهر ساده بسیاری از کارشناسان و طراحان لوازم خانگی از این نوآوری ســاده، اما هوشمندانه و اینکه چرا تاکنون چنین نوآوری ســاده ای به ذهن هیچکس نرســیده، ابراز شــگفتی کردند. دایالن نایت، دانشجوی 22 ساله دانشگاه ناتینگهام درباره نوآوری اش گفت: همیشه این ســوال در ذهنم بود که چرا ماشین لباسشویی باید سنگین باشد، پس از بررسی های اولیه و آگاهی از عملکرد قطعات داخلی این وسیله دریافتم که علت وزن اضافی این ماشین، نصب دو قطعه بتنــی برای کنترل لــرزش اضافی اســت. وی در ادامه افزود: وزن دو قطعه بتنی مورد اســتفاده در اکثر دستگاه ها حداقل 25 کیلوگرم است و در صورت نصب محفظه آب قابل تخلیه وزن اضافی حمل و نقل کاهش میابد و در صورت نصب محفظه آب قابل تخلیه، وزن اضافــی هنگام حمل و نقل کاهش می یابد.