HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

گران شدن لوازم خانگی

نوشته شده در Oct 21, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

گران شدن لوازم خانگی


با افزایش قیمت دلار موج جدید گرانی کالاها در بازار کلید خورد.

موج جدید گرانی کالاها کلید خورد اتاق خبر 24:

در روزهای اخیر بازار شاهد نوسانات قیمت دلار بوده است به نحوی که دلار سد 4 هزار تومان را شکسته و مدام با تغییرات قیمتی روبه رو می باشد. همین نوسانات دلار کافی است تا بازار تکان خورده و برخی به بهانه این موضوع، افزایش قیمت ها را بر روی انواع محصولات خود اعمال کنند. در حال حاضر اگر سری به بازار لوازم خانگی بزنید شاهد لیست جدید شرکت ها برای محصولات مختلف خواهید بود وقتی هم دلیل این موضوع را آنهم با رکود بازار از فروشندگان می پرسید آنها افزایش قیمت دلار و هزینه های را عامل اصلی این تغییرات قیمت عنوان می نمایند.

در کنار بازار لوازم خانگی رشد قیمت در سایر بخش ها مانندخودروهای وارداتی و داخلی، پوشاک، قطعات خودرو هم دیده شده که نظارت کافی بر این موضوع انجام نمی شود. اقدامات این تولیدکنندگان در افزایش خودسرانه قیمت ها در حالی صورت می پذیرد که اثرات افزایش قیمت دلار باید خود را طی یک تا دو ماه آینده آنهم در تولیدات جدید نشان دهد نه آن دسته از تولیداتی که در مغازه ها بسر برده و خبری از خریدار نباشد.

در حال حاضر در این بازار که هر روز شاهد اتفاق جدیدی است و در نهایت به افزایش قیمت ها ختم می شود خبری از نظارت دستگاه های مربوطه نیست و این حقوق مصرف کننده است که همیشه تضییع شده و مجبور به پرداخت هزینه های زیاد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم