ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

تعمیر یخچال فریزر

شرکت تعمیر لوازم خانگی ریکان با بیش از 40 سال سابقه افتخار این را دارد که به صورت تخصصی در شاخه تعمیر یخچال فریزر فعالیت می کند و با داشتن تکنسین های مجرب نقص فنی یخچال فریزر شما را در کوتاه ترین زمان در محل شما پیدا می کنند.
تعمیر یخچال فریزر توسط ما در منزل شما دارای مزیت های فراوانی است که در زیر به تعدادی از این فواید اشاره می کنیم تا با دیدگاهی متفاوت و کامل به سراغ ما بیایید..

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر

با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر می توانید از خدمات پس از تعمیر این نمایندگی استفاده نمایید. ضمانت 1 ساله (365 روز) قطعات توسط ما جزوی از خدمات ما می باشد. این ویژگی را نیز دارا هستیم که بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر می توانید تنها با یک تماس در هر کجای تهران که هستید مشکل یخچال خود را برطرف کنید. بیش از 40 نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در سرتاسر تهران آماده به کار و سرویس دهی می باشند. برای اطلاع از نوع سرویس دهی می توانید در ساعات اداری و تا 9 شب با مراکز تماس حاصل فرمایید.

نگران این نباشید که برند دستگاه شما قدیمی شده است و کارآیی یخچال های امروزی را ندارد. درست است که به پای تکنولوژی جدید که روز به روز در حال پیشرفت است نمی رسد اما با یک تعمیر و سرویس می شود به حالت اولش برگرد. متخصصین ما با علم به روز و اطلاع از ایردات و عیوب پیش آمده در تمامی برندها اعم از : بوش ، سامسونگ ، ال جی ، ایندزیت ، کنوود ، زیرووات ، اسنوا ، هیمالیا ، الکترواستیل ، امرسان و ..... 7 روز هفته آماده به خدمت هستند تا راحتی را با تعمیر یخچال فریزر به منزل شما بیاورند.

ساعت باز بودن دفتر از 8AM-10PM می باشد

تعمیرات یخچال فریزر

تعمیرات یخچال فریزر

تعمیرات یخچال فریزر به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با یکم تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات یخچال فریزر خود پیدا نکنیم. در ادامه به چند مورد ازین اقدامات پیش پا افتاده ساده اشاره می کنیم تا از شر پرداخت هزینه های سنگین برای تعمیر یخچال فریزر خلاص شوید.

  • از گذاشتن غذای گرم درون یخچال جدا خودداری نمایید.
  • هنگام تمیز کردن حتماً آن را از برق جدا کنید.
  • به صورت کاملاً منظم برفک را از بین ببرید زیرا برفک بیشتر مساوی مصرف برق بالاتر و راندمان کمتر.
  • هنگامی که قصد ترک منزل به مدت بیشتر از چند روز رادارید دمای دستگاه را به حداقل برسانید.
  • لاستیک های عایق دور درب را به صورت منظم تمیز کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • طبقات را عایق نکنید و اجازه دهید هوا به راحتی در آن تردد کند

عیب یابی یخچال فریزر

برای تعمیر یخچال فریزر ابتدا لازم است که عیب دستگاه مشخص شود. صاحب دستگاه با مطرح کردن ایراد آن کمک عظیمی به تکنسین می کند. اصولا ایرادهای به وجود آمده خارج از حالات زیر نیستند.
1. از کار افتاده و خنک نمی کند.
احتمال دارد پریزی که به عنوان منبع تغزیه به دستگاه برق می رساند خراب باشد.
ممکن است دوشاخه معیوب شده باشد یا به صورت کامل داخل پریز نرود.
اگر از ترانس و یا رابط برای اتصال یخچال به برق استفاده می شود ممکن است ترانس ایراد پیدا کرده باشد.
شاید درجه دستگاه تنظیم نباشد و به نوعی کمتر از حد معمول باشد.
احتمال این وجود دارد که درب به خوبی بسته نمی شود و هوای گرم وارد آن می شود.
امکان دارد عمر لاستیک دور درب یخچال به پایان رسیده باشد و باعث شود هوا وارد و یا خارج آن شود.

2. بدنه گرم است.

در تعمیر یخچال فریزر ممکن این ایراد بخاطر باز و بسته شدن بیش از حد درب دستگاه باشد.
احتمال دارد پر بودن بیش از حد یخچال مانع از در جریان بودن هوایی که به طور معمول در دستگاه باید وجود داشته باشد شود.
ممکن است چراغ داخل دستگاه روشن بماند و باعث گرم شدن کابین شود.
امکان دارد درب آن به صورت کامل بسته نشود و باز بماند.
شاید دکمه کنترل درجه دستگاه معیوب شده باشد و با تنظیم مجدد باز هم به حالت سابق برگردد.

3. مواد غذایی داخل دستگاه یخ می زند.

امکان دارد کنترل تنظیم کننده دما معیوب شده باشد.
احتمال این وجود دارد که درجه تنظیم نباشد میزان درجه لازم درون دفترچه راهنمای دستگاه نوشته شده است.

4. تنظیمات آن خود به خود به هم می ریزد.

5. داخل آن بوی بد می دهد.

6. صدای غیر طبیعی دارد.

7. درب خوب بسته نمی شود.

8. میوه و سبزی زیاد عمر نمی کند.

9. فریزر برفک می زند.

علت برفک یخچال فریزر

علت برفک یخچال فریزر

از قدیم تا به امروز علت برفک یخچال فریزر سوالی بوده که تمام کاربران را به چالش کشیده است. این موضوع یکی از دلایل اصلی کم شدن طول عمر دستگاه و کاهش دمای یخچال فریزر به حساب می آید. هنگامی که برفک در دستگاه ایجاد می شود نحوه سرماسازی به میزان چشم گیری کاهش می یابد.

دلایل و مسائلی که باعث ایجاد برفک در یخچال فریزرها می شود را در این مطلب بررسی می کنیم و می توان با رعایت این اصول از برفک زدن جلوگیری کرد و تا حد زیادی نیاز به تعمیر یخچال فریزر را کاهش داد.

همیشه این مسئله را در نظر بگیرید که تا حد امکان از قرار دادن یخچال فریزر در فضایی بسته و یا گرم خودداری نمائید. منظور از محیط گرم این است که دستگاه را در کنار فر، اجاق گاز، آبگرم کن و تمامیه وسایلی که گرما ایجاد می کنند قرار ندهید.

دقت داشته باشید که فاصله پشت دستگاه تا دیوار یا کابینی که مخصوص جای دادن یخچال است حداقل باید ۲۰ سانت باشد، رعایت این فاصله موجب تهویه هوا و خنک شدن کمپرسور می گردد، که مسئله تاثیر بسزایی در عملکرد یخچال می گذارد.

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که از باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال خودداری نمائید،این کار موجب وارد شدن هوای گرم و خارج شدن هوای خنک از داخل آن می گردد، در نتیجه سبب رخ دادن میعان و ایجاد برفک می گردد. این موضوع در مورد آن دسته از افرادی است که بی دلیل به سراغ یخچال می روند و به مدت چند دقیقه روبروی آن با درب باز می ایستند و پس از کندوکاو کلی با چشم بدون اینکه تغییری در آن ایجاد کنند درب دستگاه را می بندند!!!!! بیشتر صدق می کند. برای اینکه از شر برفک زدن خلاص شوید این عادات بد را ترک کنید و بی دلیل بدون هیچ هدفی به سراغ یخچال نروید، با از بین رفتن این عادت علاوه بر اینکه از برفک زدن جلوگیری می کنید هزینه های مربوط به تعمیر یخچال فریزر پس از گذشت زمان را نیز کاهش می دهید.

خیلی ضروری است که از سالم بودن لاستیک یا نوارهای مگنتی اطراف درب یخچال مطمئن شوید. در برخی از موارد دیده شده است که به دلیل خرابی نوار، درب دستگاه به درستی بسته نشده که این اتفاق باعث شده تا درب به مدت طولانی طی چندین ساعت باز بماند که موجب فاسد شدن مواد غذایی و برفک زدن شده است. پیشنهاد ما این است که اگر قصد مسافرت کردن را دارید و در این مدت هم به دلیل پر بودن یخچال نمی توانید آن را از برق خارج نمایید حتما از سالم بودن نوار و درست بسته شدن درب قبل از سفر اطمینان حاصل فرمایید که پس از بازگشتن به خانه با اتفاقات بد مواجه نشوید.

اگر از یخچال فریزرهای قدیمی استفاده می کنید این را بدانید که این دستگاه ها از نسل جدید نیستند به همین علت سیستم دیفراست که همان ضد برفک است را دارا نمی باشند. در چنین شرایطی باید با یک برنامه ریزی طولانی مدت در بازه زمانی مرتب یخچال را از برق بکشید و به تمیز کردن و برفک زدایی بپردازید. برای این کار می توانید از آب جوش استفاده کنید به این صورت که تعداد 3 یا 4 قابلمه آب را بر روی اجاق گاز به حد جوشیدن برسانید. سپس بعد از کشیدن دستگاه از برق و خارج کردن مواد غذایی از آن، هر کدام از ظرف های آب جوش را در طبقات یخچال قرار دهید و درب آن را ببندید. پس از 30 دقیقه بدون هیچ زحمتی کلیه برفک های دستگاه آب می شود. اگر مطابق با این روش عمل کنید در مصرف آب و وقت صرفه جویی می کنید. به هیچ وجه از ابزار تیز مانند چاقو، پیچ گوشتی، کفگیر آهنی و ... برای برفک زدایی استفاده نکنید. این کار باعث صدمه دیدن دستگاه و در نتیجه تعمیر یخچال فریزر می گردد.

اکثر افراد این مسئله را نمی دانند که در لوازم برودتی مانند یخچال، فریزر، و غیره قطعه ای بنام ترموستات وجود دارد که وظیفه قطع و وصل دستگاه و تنظیم دمای مورد نظر را بر عهده دارد. اگر این قطعه به هر نحوی معیوب شود، کار نکردن و یا درست کار نکردن آن موجب ایجاد برفک می شود.

علت صدای زیاد یخچال فریزر

علت صدای زیاد یخچال فریزر

علت صدای زیاد یخچال فریزر که گاهی اوقات به صورت مداوم ایجاد می شود و به مدت طولانی ادامه دارد و قطع نمی شود دلایل متفاوتی دارد. این مشکل در خیلی از برندها به چشم می خورد حتی کمپانی های بزرگی مانند ال جی، سامسونگ، بوش، کنوود و ... که ابر قدرت هایی در تولید لوازم خانگی به شمار می روند نیز با این ایراد دست و پنجه نرم می کنند که گاها باعث تعمیر یخچال فریزر می شود. از این رو این مسئله برای خیلی از کاربران نگران کننده است، مخصوصا برای ما ایرانی ها که در سرزمینی خشک و گرم زندگی می کنیم. این ایراد معضل اصلی افرادی است که به تازگی یخچال ساید بای ساید گران قیمتی را خریداری کردند و لذت استفاده از دستگاه را برایشان به نفرت از برند و کمپانی همان محصول تبدیل می کند به گونه ای که هر جا صحبت از خرید یخچال می شود پیشنهاد می کنند که به هیچ عنوان از این برند استفاده نکنند!!!

اما جای هیچ نگرانی نیست و توصیه می کنیم که کمی خونسرد باشید. بنا به تجربه ی ما که کلیه راه حل های رفع صدای زیاد یخچال فریزر را دنبال کردیم تا در انتها نتیجه گرفتیم. برای اینکه کمی خیالتان راحت باشد و غصه این را نخورید که با انتخاب اشتباه پول زیادی را به هدر داده اید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا به دلایل این ایراد بپردازیم و همچنین چگونگی نحوه استفاده را برایتان توضییح دهیم که تا ابد نیاز به تعمیر یخچال فریزر پیدا نکنید.

در زمان هایی خاص در طول شبانه روز امکان دارد صدای تلق تلوق و یا تق تق مداوم و بعضی اوقات بسیار بلند شبیه به صدای موتور گازی به گوشتان برسد و خیلی هم نگران کننده باشد چرا که دستگاه را به تازگی تهیه کرده اید و انتظار همچین ایراداتی را در ابتدای کار از آن ندارید!!!!

در بعضی از مواقع این صدای زیاد یخچال فریزر به محض باز کردن درب به قطع می شود. در این شرایط اقدامی که برای تشخیص منشأ صدا می بایست انجام دهید بدین صورت است که درب دستگاه خود را خیلی سریع باز کنید پس از باز کردن درب، شما حدود ۱ الی ۳ ثانیه قبل از اینکه صدا قطع شود، فرصت این را دارید تا منبع یا جایی که صدا از آن ایجاد می شود را شناسایی کنید. اگر صدای ایجاد شده از قسمت داخل فریزر و دیواره ی پشتی آن می آمد و به محض اینکه درب فریزر باز شد و صدا برطرف شد دلیلش را می توانید در همین قسمت مطالعه فرمایید تا متوجه این شوید که به تعمیر یخچال فریزر احتیاج هست یا نه ؟

خب داستان از این قرار است که دستگاه های جدید که با متد روز و پشرفته طراحی و تولید می شوند و اصطلاحاً به یخچال هایی معروف هستند که برفک نمی زنند. این محصولات از دو عدد فن داخلی تعبیه شده اند. چگونگی عملکرد این دو فن به این صورت است که ماده خنک کننده ای که درون لوله های یخچال قرار دارند از طریق فن اول ( که دلیل به وجود آمدن سر و صداها همین فن هست) بخاطر وجود هوای گرم درون دستگاه، گرم می شود و وظیفه اصلی این فن، سرعت بخشیدن به این کار و کمک کردن به فرآیند ضد برفک است.

پس به طور مختصر این فن گرمای موجود در داخل یخچال را می گیرد و به وسیله لوله های دستگاه و مواد داخل لوله ها این گرما را به بیرون هدایت می کند با تکرار این فرآیند که به طور مداوم در تمامیه یخچال ها به همین صورت است، باعث خنک شدن فضای داخل دستگاه می شود. اما به مرور زمان و در صورت سرویس و روغن کاری نشدن این فن سر و صداهای عجیبی از آن به گوش می رسد. که می توان گفت هیچ جای نگرانی نیست و براحتی می توانید از طریق تماس گرفتن با مراکز تعمیر یخچال فریزر ، تقاضای ارسال یک تعمیرکار متخصص به محل خود جهت سرویس کردن نمایید.

راه حل دیگری نیز برای رفع صدای یخچال فریزر وجود دارد که جزو ساده ترین راه حل ها به حساب می آید. انجام این روش نه تنها بسیار سریع و آسان است بلکه برای انجام آن به صرف هیچ هزینه ای احتیاج نیست و می توان آن را به صورت رایگان اجرا کرد.

برای این کار ابتدا باید یخچال را خاموش کرده و از برق بکشید سپس کلیه خوراکی ها و مواد غذایی را از آن خارج کرده به یک جای سرد و یا دستگاه دیگری انتقال بدهید. پس از خالی کردن کامل باید به مدت 30 الی 40 ساعت یخچال را خاموش نگه دارید و بدون هیچ دخالتی بگذارید تا یخ ها و برفک های ایجاد شده از بین بروند. تا حد امکان اگر این روند طبیعی پیش برود بهتر است اما اگر وقت ندارید و یا اینکه نگران مواد غذایی که بیرون چیده اید هستید می توانید برای سرعت بخشیدن به این کار از سشوآر برای آب کردن یخ ها و برفک استفاده کنید. اما به این موضوع دقت کنید که در صورت نزدیک کردن سشوآر به برد اصلی یخچال و دادن بیش از حد گرما به آن امکان این وجود دارد که برد دستگاه معیوب شود و نیاز به تعمیر یخچال فریزر پیدا کند. پس با احتیاط کامل این کار را انجام دهید و از نزدیک کردن سشوآر به برد خوددآری فرمایید تا با مشکلات وخیم تری مواجه نشوید. بعد از انجام این کارها و گذشت یک الی دو روز دوباره دستگاه را روشن نمایید. به احتمال زیاد باید صدای یخچال از بین رفته باشد، اما اگر این اتفاق نیافتاده باشد باید به فکر و انجام راه حل های دیگر بروید

تعمیر یخچال فریزر در محل

بهتر است تعمیر یخچال فریزر در محل مشتری انجام شود تا اینکه کاربر آن را به تعمیرگاه و یا نمایندگی مجاز آن برند بیاورد. در قدیم جابجا کردن دستگاه جهت تعمیر و اهیای دوباره آن معضل بسیار بزرگی بود. اما امروزه با ارسال تکنسین و متخصص به مکان مورد نظر در هر کجای تهران این مشکل به طور کامل رفع شده است. از مزیت های تعمیر یخچال فریزر در محل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بدون نیاز به جابجایی
تعمیر یا تعویض قطعات، جلوی دید شما
در کوتاه ترین زمان
اطمینان شما نسبت به آکبند بودن قطعات تعویضی و ....

تاریخچه پیدایش

بشر از سالیان دور برای نگهداری مواد غذایی خود از چشمه ها، چاه ها یا غارهای زیرزمینی استفاده می کرد. آب انبار و یخدان برای حفظ و نگهداری آب یخ در تابستان ها به کار می رفته اند.
اولین یخچال مصنوعی شناخته شده در ۱۷۴۸ میلادی بدست ویلیام کولین در دانشگاه گلاسگو رونمایی شد.اولیور ایوانس، مخترع و کاشف آمریکایی ، مخترع یخچال بخار فشرده است، با این تفاصیل او دستگاهی که قادر باشد فرایند مربوطه را طی کند نساخت.
اجزای تشکیل دهنده
کلیه یخچالها بصورت کلی دارای:کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و گاز و ترموستات می باشند. هریک از این ها جزو لاینفک وسایل سرماساز هستند که در صورت نبود هریک از این اجزا فرایند امکان پذیر نمی باشد..

تعمیر یخچال فریزر غرب تهران

تعمیر یخچال فریزر غرب تهران

ما با در اختیار داشتن 100 تکنسین در سرتاسر تهران توانسته ایم در تعمیر یخچال فریزر غرب، شرق، جنوب و شمال تهران کلیه خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم. فقط کافیست با یکی از خطوط شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان تماس بگیرید و ایراد دستگاه خود را مطرح کنید.
اولین اقدامی که قبل از تعمیر یخچال فریزر غرب تهران باید انجام گیرد پیدا کردن ایراد دستگاه است که صاحب آن وسیله، شما را از نظر ایراد کلی در جریان می گذارد تا شما راحتتر بتوانید اقدامات لازم را جهت اهیا انجام دهید. یکی از متداول ترین ایراداتی که برای این محصول ممکن است رخ بدهد عدم روشن شدن آن است، در زیر به چگونگی پیدا کردن علت روشن نشدن دستگاه اشاره می کنیم

فیوز سوخته است : باید تعویض شود.

ولتاژ برق کم است : پریز برق با ولت متر اندازه گرفته می شود. باید 220 % ولت باشد. اگر بیش از این مقدار بود، یا ولتاژ را کم کنید و یا یک مخصص و یا یک برقکار را صدا کنید تا جداگانه سیم کشی کند. اگر باز هم با این کارها ولتاژ تنظیم نشد، یک ترانسفورماتور اتوماتیک در قسمت ورودی برق ساختمان وصل کنید.
خرابی ترموستات در تعمیر یخچال فریزر : دو سر سیم های ورودی و خروجی ترموستات را به عمل وصل کنید. اگر واحد کار کرد و اتصالات نیز خوب بود، کنترل سرما (ترموستات) را تعویض کنید.
خرابی (بریدگی) سیم برق : یا لامپ آزمایش یا آمپرمتر را به دو سر سیم های خروجی وصل کنید، اگر جریان از آن عبور نکرد و مدار قطع بود، سیم برق را تعویض کنید.
بریدگی مدار برق کمپرسور ، کلید اتوماتیک و یا کنترل سرما خراب است : آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.
خرابی از تایمر است : آن را با لامپ آزمایش یا آمپرسنج بازدید کنید و در صورت نیاز برای تعمیر یخچال فریزر تایمر را تعویض کنید.

تعمیر یخچال فریزر شرق تهران

تعمیر یخچال فریزر شرق تهران

همان طور که می دانید جابجایی دستگاه برای تعمیر، کار دشواری است. پس اگر ساکن شرق تهران هستید و به تعمیر یخچال فریزر شرق تهران نیاز دارید با ما تماس بگیرید. چراکه برای این کار بخاطر صرفه جویی در هزینه و زمان باید از جابجایی این دستگاه خودداری فرمایید. علاوه بر این در صورت تکان دادن و مراجعه به تعمیرگاه های مجاز احتمال این وجود دارد که ایرادهای دیگری به سراغ یخچال فریزر شما بیاید.
پس شک نکنید و برای تعمیر یخچال فریزر شرق تهران تلفن خود را بردارید و یکی از خطوط ما را شماره گیری فرمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان باشیم.

یکی دیگر از عیوبی که باعث می شود شما به فکر تعمیر بیافتید، کار کردن یخچال همراه با سر و صدا است که در بسیاری از مواقع موجب آزار و اذیت می شود. برای اینکه بدانید مشکل پیش آمده از چیست با ما همراه باشید... ما در زیر به راهکارهای مختلف برای رفع این مشکل می پردازیم.

محکم نبودن قسمت پایینی : باید سطح زیر دستگاه را محکم یا تقویت کنید.
اصابت یا تماس لوله ها با یکدیگر و یا با بدنه : برای تغییر دادن وضعیت لوله ها بایستی در اولین فرصت با یک متخصص تماس بگیرید.
تراز نبودن با سطح زمین : براحتی با کمک گرفتن از یک نفر دستگاه را با سطح زمین تراز کنید برای این کار می توانید از تکه ای مقوا یا روزنامه چند لا استفاده کنید.
برخورد کمپرسور با سطح زمین : در این حالت شما باید بلافاصله با یک شرکت تعمیرات تماس بگیرید تا با فرستادن تکنسین مجرب پایه های نصب کمپرسورتان را تعویض کنند. این ایراد یکی از مخرب ترین عیوب است که در صورت عدم رفع به موقع آن، احتمال دارد ایرادات دیگری در دستگاه رخ بدهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

هرگز به شرکت های متفرقه اعتماد نکنید برای پیدا کردن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش دیگر نیازی به گشتن در کوچه و خیابان نیست. یا اینکه احتیاجی به حمل دستگاه به این نمایندگی ها نیست و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش درخواست تکنسین کنید تا در کمترین زمان ممکن در خدمت شما جهت ارائه خدمات باشند.

تلفن های تماس:

66501261               10خظ

66501368               10خط

تعمیر یخچال فریزر بوش

تعمیر یخچال فریزر بوش

این برند نزد همگان شناخته شده و مطرح است به طوری که بعضی ها اعتقاد دارند با داشتن این محصول نیازی به تعمیر یخچال فریزر بوش تا سالیان سال نخواهید داشت. اما در حقیقت چنین نیست!!! درست است که این دستگاه با قطعات آلمانی و به روزترین متد تولید می شود و متخصصین ساخت آن کلیه موارد را از جهات مختلف زیر نظر دارند و بررسی می کند. اما اینکه هرگز احتیاج به تعمیر یخچال فریزر بوش نیست جز یک شعار تبلیغاتی چیز دیگری نمی تواند باشد.

در ادامه می خواهیم به دیگر از مسائل مهم در مورد یخچال فریزر ها بپردازیم دانستن این نکات قبل از تعمیر یخچال فریزر بوش باعث بالا رفتن راندمان کاری شده و زمان صرف شده را به حداقل می رساند. این موضوع مربوط به برفک زدن دستگاه های قدیمی بوش است پس اگر با این وسایل سر و کله می زنید حتما این پاراگراف را مطالعه فرمایید.

دلیل اصلی تجمع بیش از حد یخ و برفک دور کلاف لوله های تبخیر چیست؟

احتمال این زیاد است که ایراد به دلیل کار نکردن درست کلید باشد در این مواقع، قبل از تعویض کلی کلید ابتدا آن را به وسیله لامپی سالم آزمایش می کنیم و در صورت مشاهده روشن نشدن اقدام به تعویض می کنیم.
دلیل بعدی می تواند از گرمکن برفک زای یخچال بوش باشد. در این مواقع در صورت تعمیر نشدن مجدد قطعه اقدام به تعویض آن می کنیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

برای مراجعه به نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ بهتر از ابتدا با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید. تا علاوه بر آدرس گرفتن از نحوه و ساعات کار نمایندگی مورد نظر مطلع شوید. شما با دانستن این موضوعات می توانید در وقت و پول خود صرفه جویی کنید. خواهشمندیم به مراکز متفرقه اعتماد نکنید و با شماره گیری خطوط زیر به معتبرترین و نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ مراجعه فرمایید.

شماره تماس:

66501261               10خط

66501368               10خط

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تخصص تعمیرکاران شرکت ریکان می باشد. ما پس از انجام تعمیرات بر روی دستگاه شما قول این را می دهیم که به مدت 5 سال پس از اهیا هرگز برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ خود با ما تماس نخواهید گرفت و اگر چنین اتفاقی بیافتد مطمئنا ایراد جدیدی در دستگاه شما به وجود آمده است که نیاز به تعمیر مجدد پیدا کرده اید.

شما با خواندن این مطالب درباره تعمیر یخچال فریزر سامسونگ متوجه شده اید که چه ایراداتی برای این دستگاه ها به وجود می آید و تا حدودی رفع این مشکلات را هم یاد گرفته اید. اکنون به بررسی یکی دیگر از عیوب یخچال فریزر سامسونگ می پردازیم. این عیب سرد شدن بیش از حد اتاق است به نحوی که باعث یخ زدن مواد غذایی می شود. راه حل این موضوع چیست؟

شاید درجه حرارت به اشتباه تنظیم شده باشد پیشنهاد می کنیم برای تنظیم مجدد آن به دفترچه راهنما مراجعه فرمایید.
احتمال این وجود دارد که کنترل جریان هوا معیوب شده باشد برای رفع این مشکل باید قطعه کاملا تعویض شود زیرا اهیای دوباره آن دری را دوا نمی کند.
و شاید هم گرم کن جریان هوا خراب شده باشد در این حالت نیز باید قطعه تعویض گردد

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سردگم مانده اید؟ به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان هستید؟ آیا نمی توانید به هر مرکزی اعتماد کنید؟ برایتان مهم است که لوازم منزل خود را به چه کسانی بسپارید؟

ما شما را درک می کنیم. به همین منظور به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان اینجاییم تا سطحی ترین و عمیق ترین مشکلات پیش آمده برای شما را حل کنیم. از این رو می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

66501261               10خط

66501368               10خط

تعمیر یخچال فریزر امرسان

تعمیر یخچال فریزر امرسان

امرسان یکی از برندهای مطرح ایرانی است. خیلی از مواقع تعمیرکاران ما برای تعمیر یخچال فریزر امرسان به محل های مختلف اعزام می شوند. این برند به خاطر استفاده قطعات نامرغوب در آن بیشتر از هر دستگاهی نیاز به تعمیر پیدا می کند.
به گفته یکی از تکنیسن های ما که برای تعمیر یخچال فریزر امرسان به محل اعزام شده بود این دستگاه پس از اهیا برای تست به برق زده شد و پس از جریان برق داخل آن به درستی در حال کار کردن بود. پس از گذشت 30 دقیقه که متخصص ما در حال خروج از آنجا بود دستگاه با صدای عجیبی از ناحیه دیگری معیوب شد. این برند در سال های گذشته به دلیل همین اتفاقات خیلی از طرفداران خود را از دست داده است و کم کم یخچال فریزرهای امرسان رو به انقراض است.

یکی از ایرادات عمده که بیشتر کاربران نیاز به تعمیر یخچال فریزر پیدا می کنند و با آن مواجه می شوند را برایتان معرفی کردیم و به طوری که بتوانید مشکلتان را بر طرف کنید مورد بررسی قرار دادیم . لازم به ذکر است که چندی پیش تعداد تماس های ما بر روی خط مشاور افزایش پیدا کرده بود و تا حدودی تمایمیه سوال ها مشابه بودن. سوالی که ذهن خیلی از مشتریان ما را درگیر کرده بود را میخواهیم بررسی کنیم و جواب آن دسته از عزیزانی که با این مشکل مواجه هستند را بدهیم.

سوال اینجاست که چرا داخل کابین یخچال امرسان گرم است و غذا داخل آن خنک نمی شود ؟ آیا دستگاه ما نیاز به تعمیر یخچال فریزر امرسان دارد ؟

در پاسخ باید گفت که این امر می تواند دلیل های متفاوتی داشته باشد:

ابتدا باید این را بدانید که در طول روز باز کردن بیش از حد درب یخچال باعث می شود تا هوای گرم به داخل آن نفوذ پیدا کند، پس حتی الامکان برای برداشتن و گذاشتن خوراکی ها داخل یخچال سریع عمل کنید و درب آن را بیش از حد باز نگذارید. امروزه در تعمیر یخچال فریزر دستگاه های جدید به دلیل همین موضوع دارای سیستم هشدار دهنده می باشند که به صورت آلارم در مواقعی که بیش از انداره درب باز بماند به صدا در می آید و فرد را از این موضوع مطلع می کند. نا گفته نماند که دستگاه های دیجیتال قابلیت تنظیم این آلارم هشدار دهنده را دارند که بعد از چند دقیقه پس از باز ماندن درب به صدا در آید.

گام بعدی برای برطرف کردن این ایراد چیدمان صحیح و بهینه مواد غذایی داخل یخچال فریزر می باشد. شما بایستی طوری خوراکی های خود را بچینید که هوا در بین آن ها در جریان باشد. هر چقدر مواد غذایی به هم نزدیک تر باشد احتمال خنک نشدن آن ها به مراتب بیشتر می شود و شما به خاطر همین سهل انگاری کوچک به اشتباه فکر می کنید که نیاز به تعمیر یخچال فریزر امرسان دارید. اما در واقع چنین نیست و می توانید با جابجایی ریز و کم کردن خوراکی های اضافی، این مشکل را رفع نمایید. پس به یاد داشته باشید که هرگز وسیلتان را بیش از حد ممکن پر نکنید.

قدم سوم یاد گرفتن و عادت پیدا کردن به این موضوع است که هیچ گاه مواد غذایی را که به تازگی به وسیله گرما پخته شده است را داخل یخچال نگذارید. این بدان معنا است که بعد از طبخ غذا تا سرد شدن کامل آن صبر کنید و پس از خنک شدن آن را داخل دستگاه بگذارید. زیرا گرمای تولید شده توسط غذای داغ باعث می شود تا دما داخل کابین به میزان چشم گیری پایین بیاید و موجب خراب شدن سایر مواد غذایی شود. با خواندن این مطلب به این نتیجه می رسیم که در هر شرایطی احتیاج به تعمیر یخچال فریزر نیست و امکان دارد با انجام حرکتی ساده مشکل به راحتی برطرف شود

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

آیا به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل هستید؟؟ برای آگاهی از نحوه عملکرد نمایندگی نیازی به مراجعه ندارید و می توانید با شماره گیری خطوط زیر سوالات خود را بیان و پاسخ آن را دریافت کنید. این را هم بدانید که تنها نمایندگی ها هستند که خدمات پس از تعمیر را ارائه می دهند .

شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل:

66501261               10خط

66501368               10خط

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

یکی از متداول ترین کارهایی که در این حرفه انجام می شود تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل است. این برند در سال های اخیر نقش مهمی در زندگی ایرانیان ایفا کرده است. به طوری که نزدیک به 33 درصد از یخچال های خریداری شده در سال 93-94 از این مارک بوده است.
این برند با خدمات پس از فروش خوب خود توانست طرفداران زیادی پیدا کند و تا به امروز یکی از مدعیان در صنعت لوازم خانگی باشد. از این رو ما با بررسی مدلهای مختلف این برند به یکی از مشکلات عمده در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل اشاره می کنیم.

در بالا به دو ایراد عمده تعمیر یخچال فریزر که برای مشتریان ما اتفاق می افتد اشاره کردیم و همچنین چگونگی برطرف شدن آن را مورد بررسی قرار دادیم. حال می خواهیم یکی از مشکلاتی که اصولا برای دستگاه های الکترواستیل اتفاق می افتد بررسی کنیم و به خیلی از سوالات شما پاسخ دهیم.

مشکلی که می خواهیم آن را بررسی کنیم گرمای بیش از حد فریزر در دمای معمولی است در این صورت برای پیدا کردن دلیل این ایراد می توانید اقدامات زیر را یک به یک انجام دهید
اولین اقدام چک کردن درست بسته شدن درب فریزر است در صورت مطمئن شدن از درست باز و بسته شدن درب می توان مراحل دیگر را کنترل کرد.
کنترل درجه سرما را مورد بررسی قرار دهید. پس از آزمایش آن در صورت خرابی باید به طور کلی تعویض شود.
احتمال این وجود دارد که موتور پنکه معیوب شده باشد یا به دلیل طور عمر زیاد، دستگاه الکترواستیل کثیف شده باشد پس باید موتور پنکه بازدید شود و اقدامات لازم برای رفع عیب آن صورت گیرد.
کم شدن مایع سرد کننده فریزر می تواند دلیل بعدی این ایراد باشد. برای رفع آن باید دلیل کم شدن آن مشخص شود و پس از تخلیه کامل دوباره شارژ شود.
بیش از حد باز و بسته کردن درب نیز می تواند دلیل گرمای بیش از حد دستگاه باشد.
در انتها ما تمام تلاش خود در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل شما نموده به نحوی که تا مدت ها نیاز به تعمیر پیدا نکنید ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی از خطوط نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا تماس بگیرید. با این کار برای خود و دستگاهتان اقدام هوشمندانه ای انجام داده اید چراکه با شماره گیری نمایندگی کمتر از یک ساعت در محل شما جهت بررسی ایراد یخچال حاظر می شوند و با صرف کمترین زمان دستگاهتان را به همان سالمی روز اول بر می گردانند. یکی دیگر از مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا ضمانت 365 روزه قطعات تعویضی و یا تعمیری است.

تمامیه این اقدامات برای نشان دادن وفاداری ما به شما عزیزان است. پس اگر نیاز به تعمیر یخچال فریزر هیمالیا دارید مکث نکنید و با شماره گیری یکی از خطوط زیر درخواست تکنسینی مجرب نمایید. فایده این کار این است که بدون جابجا کردن و تکان دادن دستگاه می توانید آن را در کمتر از 1 ساعت اهیا کنید و بلافاصله از آن استفاده نمایید با انجام این مراحل در وقت و هزینه شما نیز صرفه جویی می شود.

66501261               10خط
66501368               10خط

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا نگران نباشید. درست است که برند هیمالیا قدیمی است و کمتر خانواده هایی این برند را  برای آشپزخانه خود انتخاب می کنند اما این بدان معنا نیست که در زمانی که یخچال با ایراد مواجه می شود قابل برگشت و تعمیر نباشد.

متخصصین ما با داشتن اطلاعات کافی از مدل های مختلف این برند می توانند هر ایرادی را در کمتر از یک ساعت برطرف کنند. پس جای هیچ نگرانی نیست و مطمئن باشید که یخچالتان بعد از تعمیر بهتر از روز اولش شروع به کار می کند. امروزه تعداد بسیار زیادی نمایندگی و مراکز تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در سرتاسر کشور راه اندازی شده است اما آیا می توان به تمامیه این مراکز اعتماد کرد ؟ آیا نحوه عملکرد کلیه نمایندگی ها یکسان است ؟ آیا خدمات قبل و بعد از تعمیر در تمامیه این مراکز مشابه است ؟

جواب این سوالات به وضوح خیر است و هر یک از این نمایندگی ها عملکرد و خدمات خاص خودشان را دارند و هر کدام برای تبلیغ و جذب مشتری به گونه ای این خدمات را ارائه می دهند که متمایز و بهتر از رقبای خود باشند. در مورد اطمینان داشتن از این مراکز نیز باید این نکته را گوشزد کنیم که قبل از درخواست تکنسین برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا تا جایی که خیالتان از بابت نحوه عملکردشان راحت باشد باید با چندین مراکز تماس حاصل فرمایید و جزئیات کار را بپرسید برای این کار می توانید از این سوالات استفاده کنید تا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر قابل اطمینان را به راحتی انتخاب کنید و تا سالیان سال با آن مرکز کار کنید.

اول از همه زمانی که طول می کشد تا تکنسین به محل شما اعزام شود را سوال کنید اگر این تایم بین 1 الی 2 ساعت بود می توان سراغ سوال بعدی رفت. دوم از خدماتی که بعد از تعمیر به شما ارائه می دهند بپرسید تا مطمئن شوید که ضمانت یا گارانتی بعد از تعویض و یا تعمیر قطعات وجود دارد، پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه با شرکتی که هیچ نوع خدماتی برای ارائه دادن ندارند کار نکنید چراکه خیلی از نمایندگی ها و مراکز تعمیر یخچال فریزر هیمالیا که هم اکنون در سراسر تهران مشغول به کار هستند برای نگه داشتن مشتری خدماتی را برای کاربران در نظر می گیرند که مسلما در خواست متخصص از این مراکز عقلانی تر و به نفع کاربر است.

مانند نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ریکان که بعد از تعویض قطعه ای برای اینکه خیال مشتری راحت باشد و از پولی که می دهد راضی باشد، آن را به مدت 365 روز گارانتی می کند یا دیگر خدمات ما تعمیر مجدد و رایگان همان قسمت سابق به مدت یک سال است به معنی که اگر چه دستگاه شما قبل از گذشت 1 سال پس از تعمیر مجددا از همان منطقه دچار ایراد شود تکنسین ما موظف است با تماس شما بلافاصله در محلتان اعزام شود و یخچال را بدون دریافت هزینه اهیا و سرویس کند. این گوشه ای از خدمات ما به شما عزیزان است. با خواندن این مطالب می توانید در انتخاب خود هوشیار تر و عاقلانه تر عمل کنید و یا بدون هیچ تحقیقی به ما اعتماد کنید و نتیجه این اعتماد را در کمتر از چند ساعت مشاهده کنید.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر ناسیونال (NATIONAL)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر ناسیونال (NATIONAL)

Mar 4, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر ماکروفر ناسیونال خود در هنگام...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر مولینکس (MOULINEX)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر مولینکس (MOULINEX)

Mar 4, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

از ابتدای خلقت انسان تا به امروز همواره مشکل...

نمایش تمام پست های →