جنت آباد، بالاتر از همت، مجتمع تجاری بنفشه، طبقه اول واحد 27 46040331

تعمیر یخچال فریزر

شرکت تعمیر لوازم خانگی ریکان با بیش از 40 سال سابقه افتخار این را دارد که به صورت تخصصی در شاخه تعمیر یخچال فریزر فعالیت می کند و با داشتن تکنسین های مجرب نقص فنی یخچال فریزر شما را در کوتاه ترین زمان در محل شما پیدا می کنند.
تعمیر یخچال فریزر توسط ما در منزل شما دارای مزیت های فراوانی است که در زیر به تعدادی از این فواید اشاره می کنیم تا با دیدگاهی متفاوت و کامل به سراغ ما بیایید..

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر در محل

بدون نیاز به جابجایی
تعمیر یا تعویض قطعات، جلوی دید شما
در کوتاه ترین زمان
اطمینان شما نسبت به آکبند بودن قطعات تعویضی و ....

تاریخچه پیدایش

بشر از سالیان دور برای نگهداری مواد غذایی خود از چشمه ها، چاه ها یا غارهای زیرزمینی استفاده می کرد. آب انبار و یخدان برای حفظ و نگهداری آب یخ در تابستان ها به کار می رفته اند.
اولین یخچال مصنوعی شناخته شده در ۱۷۴۸ میلادی بدست ویلیام کولین در دانشگاه گلاسگو رونمایی شد.اولیور ایوانس، مخترع و کاشف آمریکایی ، مخترع یخچال بخار فشرده است، با این تفاصیل او دستگاهی که قادر باشد فرایند مربوطه را طی کند نساخت.
اجزای تشکیل دهنده
کلیه یخچالها بصورت کلی دارای:کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و گاز و ترموستات می باشند. هریک از این ها جزو لاینفک وسایل سرماساز هستند که در صورت نبود هریک از این اجزا فرایند امکان پذیر نمی باشد.

عیب یابی یخچال فریزر

برای تعمیر یخچال فریزر ابتدا لازم است که عیب دستگاه مشخص شود. صاحب دستگاه با مطرح کردن ایراد آن کمک عظیمی به تکنسین می کند. اصولا ایرادهای به وجود آمده خارج از حالات زیر نیستند.
1. از کار افتاده و خنک نمی کند.
احتمال دارد پریزی که به عنوان منبع تغزیه به دستگاه برق می رساند خراب باشد.
ممکن است دوشاخه معیوب شده باشد یا به صورت کامل داخل پریز نرود.
اگر از ترانس و یا رابط برای اتصال یخچال به برق استفاده می شود ممکن است ترانس ایراد پیدا کرده باشد.
شاید درجه دستگاه تنظیم نباشد و به نوعی کمتر از حد معمول باشد.
احتمال این وجود دارد که درب به خوبی بسته نمی شود و هوای گرم وارد آن می شود.
امکان دارد عمر لاستیک دور درب یخچال به پایان رسیده باشد و باعث شود هوا وارد و یا خارج آن شود.

2. بدنه گرم است.

در تعمیر یخچال فریزر ممکن این ایراد بخاطر باز و بسته شدن بیش از حد درب دستگاه باشد.
احتمال دارد پر بودن بیش از حد یخچال مانع از در جریان بودن هوایی که به طور معمول در دستگاه باید وجود داشته باشد شود.
ممکن است چراغ داخل دستگاه روشن بماند و باعث گرم شدن کابین شود.
امکان دارد درب آن به صورت کامل بسته نشود و باز بماند.
شاید دکمه کنترل درجه دستگاه معیوب شده باشد و با تنظیم مجدد باز هم به حالت سابق برگردد.

3. مواد غذایی داخل دستگاه یخ می زند.

امکان دارد کنترل تنظیم کننده دما معیوب شده باشد.
احتمال این وجود دارد که درجه تنظیم نباشد میزان درجه لازم درون دفترچه راهنمای دستگاه نوشته شده است.

4. تنظیمات آن خود به خود به هم می ریزد.

5. داخل آن بوی بد می دهد.

6. صدای غیر طبیعی دارد.

7. درب خوب بسته نمی شود.

8. میوه و سبزی زیاد عمر نمی کند.

9. فریزر برفک می زند.

آموزش تعمیر یخچال فریزر

اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیر یخچال فریزر خود پیدا نکنیم.

  • از گذاشتن غذای گرم درون یخچال جدا خودداری نمایید.
  • هنگام تمیز کردن حتماً آن را از برق جدا کنید.
  • به صورت کاملاً منظم برفک را از بین ببرید زیرا برفک بیشتر مساوی مصرف برق بالاتر و راندمان کمتر.
  • هنگامی که قصد ترک منزل به مدت بیشتر از چند روز رادارید دمای دستگاه را به حداقل برسانید.
  • لاستیک های عایق دور درب را به صورت منظم تمیز کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • طبقات را عایق نکنید و اجازه دهید هوا به راحتی در آن تردد کند.

تعمیر یخچال فریزر غرب تهران

ما با در اختیار داشتن 100 تکنسین در سرتاسر تهران توانسته ایم در غرب، شرق، جنوب و شمال تهران کلیه خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم. فقط کافیست با یکی از خطوط شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان تماس بگیرید و ایراد دستگاه خود را مطرح کنید.
اولین اقدامی که قبل از تعمیر یخچال فریزر غرب تهران باید انجام گیرد پیدا کردن ایراد دستگاه است که صاحب آن وسیله، شما را از نظر ایراد کلی در جریان می گذارد تا شما راحتتر بتوانید اقدامات لازم را جهت اهیا انجام دهید. یکی از متداول ترین ایراداتی که برای این محصول ممکن است رخ بدهد عدم روشن شدن آن است، در زیر به چگونگی پیدا کردن علت روشن نشدن دستگاه اشاره می کنیم

فیوز سوخته است : باید تعویض شود.

ولتاژ برق کم است : پریز برق با ولت متر اندازه گرفته می شود. باید 220 % ولت باشد. اگر بیش از این مقدار بود، یا ولتاژ را کم کنید و یا یک مخصص و یا یک برقکار را صدا کنید تا جداگانه سیم کشی کند. اگر باز هم با این کارها ولتاژ تنظیم نشد، یک ترانسفورماتور اتوماتیک در قسمت ورودی برق ساختمان وصل کنید.
خرابی ترموستات در تعمیر یخچال فریزر : دو سر سیم های ورودی و خروجی ترموستات را به عمل وصل کنید. اگر واحد کار کرد و اتصالات نیز خوب بود، کنترل سرما (ترموستات) را تعویض کنید.
خرابی (بریدگی) سیم برق : یا لامپ آزمایش یا آمپرمتر را به دو سر سیم های خروجی وصل کنید، اگر جریان از آن عبور نکرد و مدار قطع بود، سیم برق را تعویض کنید.
بریدگی مدار برق کمپرسور ، کلید اتوماتیک و یا کنترل سرما خراب است : آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.
خرابی از تایمر است : آن را با لامپ آزمایش یا آمپرسنج بازدید کنید و در صورت نیاز برای تعمیر یخچال فریزر تایمر را تعویض کنید.

تعمیر یخچال فریزر شرق تهران

همان طور که می دانید جابجایی دستگاه برای تعمیر کار دشواری است. پس اگر ساکن شرق تهران هستید برای تعمیر یخچال فریزر خود با ما تماس بگیرید. چراکه برای این کار بخاطر صرفه جویی در هزینه و زمان باید از جابجایی این دستگاه خودداری فرمایید. علاوه بر این در صورت تکان دادن و مراجعه به تعمیرگاه های مجاز احتمال این وجود دارد که ایرادهای دیگری به سراغ یخچال فریزر شما بیاید.
پس شک نکنید و برای تعمیر یخچال فریزر شرق تهران تلفن خود را بردارید و یکی از خطوط ما را شماره گیری فرمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان باشیم.

یکی دیگر از عیوبی که باعث می شود شما به فکر تعمیر بیافتید، کار کردن یخچال همراه با سر و صدا است که در بسیاری از مواقع موجب آزار و اذیت می شود. برای اینکه بدانید مشکل پیش آمده از چیست با ما همراه باشید... ما در زیر به راهکارهای مختلف برای رفع این مشکل می پردازیم.

محکم نبودن قسمت پایینی : باید سطح زیر دستگاه را محکم یا تقویت کنید.
اصابت یا تماس لوله ها با یکدیگر و یا با بدنه : برای تغییر دادن وضعیت لوله ها بایستی در اولین فرصت با یک متخصص تماس بگیرید.
تراز نبودن با سطح زمین : براحتی با کمک گرفتن از یک نفر دستگاه را با سطح زمین تراز کنید برای این کار می توانید از تکه ای مقوا یا روزنامه چند لا استفاده کنید.
برخورد کمپرسور با سطح زمین : در این حالت شما باید بلافاصله با یک شرکت تعمیرات تماس بگیرید تا با فرستادن تکنسین مجرب پایه های نصب کمپرسورتان را تعویض کنند. این ایراد یکی از مخرب ترین عیوب است که در صورت عدم رفع به موقع آن، احتمال دارد ایرادات دیگری در دستگاه رخ بدهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل

آیا به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل هستید؟؟ برای آگاهی از نحوه عملکرد نمایندگی نیازی به مراجعه ندارید و می توانید با شماره گیری خطوط زیر سوالات خود را بیان و پاسخ آن را دریافت کنید. این را هم بدانید که تنها نمایندگی ها هستند که خدمات پس از تعمیر را ارائه می دهند .

شماره نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل:

22387206              10خط

44432424              10خط

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

یکی از متداول ترین کارهایی که در این حرفه انجام می شود تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل است. این برند در سال های اخیر نقش مهمی در زندگی ایرانیان ایفا کرده است. به طوری که نزدیک به 33 درصد از یخچال های خریداری شده در سال 93-94 از این مارک بوده است.
این برند با خدمات پس از فروش خوب خود توانست طرفداران زیادی پیدا کند و تا به امروز یکی از مدعیان در صنعت لوازم خانگی باشد. از این رو ما با بررسی مدلهای مختلف این برند به یکی از مشکلات عمده در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل اشاره می کنیم.

در بالا به دو ایراد عمده تعمیر یخچال فریزر که برای مشتریان ما اتفاق می افتد اشاره کردیم و همچنین چگونگی برطرف شدن آن را مورد بررسی قرار دادیم. حال می خواهیم یکی از مشکلاتی که اصولا برای دستگاه های الکترواستیل اتفاق می افتد بررسی کنیم و به خیلی از سوالات شما پاسخ دهیم.

مشکلی که می خواهیم آن را بررسی کنیم گرمای بیش از حد فریزر در دمای معمولی است در این صورت برای پیدا کردن دلیل این ایراد می توانید اقدامات زیر را یک به یک انجام دهید
اولین اقدام چک کردن درست بسته شدن درب فریزر است در صورت مطمئن شدن از درست باز و بسته شدن درب می توان مراحل دیگر را کنترل کرد.
کنترل درجه سرما را مورد بررسی قرار دهید. پس از آزمایش آن در صورت خرابی باید به طور کلی تعویض شود.
احتمال این وجود دارد که موتور پنکه معیوب شده باشد یا به دلیل طور عمر زیاد، دستگاه الکترواستیل کثیف شده باشد پس باید موتور پنکه بازدید شود و اقدامات لازم برای رفع عیب آن صورت گیرد.
کم شدن مایع سرد کننده فریزر می تواند دلیل بعدی این ایراد باشد. برای رفع آن باید دلیل کم شدن آن مشخص شود و پس از تخلیه کامل دوباره شارژ شود.
بیش از حد باز و بسته کردن درب نیز می تواند دلیل گرمای بیش از حد دستگاه باشد.
در انتها ما تمام تلاش خود در تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل شما نموده به نحوی که تا مدت ها نیاز به تعمیر پیدا نکنید .

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

هرگز به شرکت های متفرقه اعتماد نکنید برای پیدا کردن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش دیگر نیازی به گشتن در کوچه و خیابان نیست. یا اینکه احتیاجی به حمل دستگاه به این نمایندگی ها نیست و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش درخواست تکنسین کنید تا در کمترین زمان ممکن در خدمت شما جهت ارائه خدمات باشند.

تلفن های تماس:

77882037               10خظ

33559726               10خط

تعمیر یخچال فریزر بوش

این برند نزد همگان شناخته شده و مطرح است به طوری که بعضی ها اعتقاد دارند با داشتن این محصول نیازی به تعمیر یخچال فریزر بوش تا سالیان سال نخواهید داشت. اما در حقیقت چنین نیست!!! درست است که این دستگاه با قطعات آلمانی و به روزترین متد تولید می شود و متخصصین ساخت آن کلیه موارد را از جهات مختلف زیر نظر دارند و بررسی می کند. اما اینکه هرگز احتیاج به تعمیر یخچال فریزر بوش نیست جز یک شعار تبلیغاتی چیز دیگری نمی تواند باشد.

در ادامه می خواهیم به دیگر از مسائل مهم در مورد یخچال فریزر ها بپردازیم دانستن این نکات قبل از تعمیر یخچال فریزر بوش باعث بالا رفتن راندمان کاری شده و زمان صرف شده را به حداقل می رساند. این موضوع مربوط به برفک زدن دستگاه های قدیمی بوش است پس اگر با این وسایل سر و کله می زنید حتما این پاراگراف را مطالعه فرمایید.

دلیل اصلی تجمع بیش از حد یخ و برفک دور کلاف لوله های تبخیر چیست؟

احتمال این زیاد است که ایراد به دلیل کار نکردن درست کلید باشد در این مواقع، قبل از تعویض کلی کلید ابتدا آن را به وسیله لامپی سالم آزمایش می کنیم و در صورت مشاهده روشن نشدن اقدام به تعویض می کنیم.
دلیل بعدی می تواند از گرمکن برفک زای یخچال بوش باشد. در این مواقع در صورت تعمیر نشدن مجدد قطعه اقدام به تعویض آن می کنیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

برای مراجعه به نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ بهتر از ابتدا با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید. تا علاوه بر آدرس گرفتن از نحوه و ساعات کار نمایندگی مورد نظر مطلع شوید. شما با دانستن این موضوعات می توانید در وقت و پول خود صرفه جویی کنید. خواهشمندیم به مراکز متفرقه اعتماد نکنید و با شماره گیری خطوط زیر به معتبرترین و نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ مراجعه فرمایید.

شماره تماس:

86017822               10خط

22387206               10خط

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تخصص تعمیرکاران شرکت ریکان می باشد. ما پس از انجام تعمیرات بر روی دستگاه شما قول این را می دهیم که به مدت 5 سال پس از اهیا هرگز برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ خود با ما تماس نخواهید گرفت و اگر چنین اتفاقی بیافتد مطمئنا ایراد جدیدی در دستگاه شما به وجود آمده است که نیاز به تعمیر مجدد پیدا کرده اید.

شما با خواندن این مطالب درباره تعمیر یخچال فریزر سامسونگ متوجه شده اید که چه ایراداتی برای این دستگاه ها به وجود می آید و تا حدودی رفع این مشکلات را هم یاد گرفته اید. اکنون به بررسی یکی دیگر از عیوب یخچال فریزر سامسونگ می پردازیم. این عیب سرد شدن بیش از حد اتاق است به نحوی که باعث یخ زدن مواد غذایی می شود. راه حل این موضوع چیست؟

شاید درجه حرارت به اشتباه تنظیم شده باشد پیشنهاد می کنیم برای تنظیم مجدد آن به دفترچه راهنما مراجعه فرمایید.
احتمال این وجود دارد که کنترل جریان هوا معیوب شده باشد برای رفع این مشکل باید قطعه کاملا تعویض شود زیرا اهیای دوباره آن دری را دوا نمی کند.
و شاید هم گرم کن جریان هوا خراب شده باشد در این حالت نیز باید قطعه تعویض گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سردگم مانده اید؟ به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان هستید؟ آیا نمی توانید به هر مرکزی اعتماد کنید؟ برایتان مهم است که لوازم منزل خود را به چه کسانی بسپارید؟

ما شما را درک می کنیم. به همین منظور به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان اینجاییم تا سطحی ترین و عمیق ترین مشکلات پیش آمده برای شما را حل کنیم. از این رو می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

44432424               10خط

46040331               10خط

تعمیر یخچال فریزر امرسان

امرسان یکی از برندهای مطرح ایرانی است. خیلی از مواقع تعمیرکاران ما برای تعمیر یخچال فریزر امرسان به محل های مختلف اعزام می شوند. این برند به خاطر استفاده قطعات نامرغوب در آن بیشتر از هر دستگاهی نیاز به تعمیر پیدا می کند.
به گفته یکی از تکنیسن های ما که برای تعمیر یخچال فریزر امرسان به محل اعزام شده بود این دستگاه پس از اهیا برای تست به برق زده شد و پس از جریان برق داخل آن به درستی در حال کار کردن بود. پس از گذشت 30 دقیقه که متخصص ما در حال خروج از آنجا بود دستگاه با صدای عجیبی از ناحیه دیگری معیوب شد. این برند در سال های گذشته به دلیل همین اتفاقات خیلی از طرفداران خود را از دست داده است و کم کم یخچال فریزرهای امرسان رو به انقراض است.

یکی از ایرادات عمده که بیشتر کاربران نیاز به تعمیر یخچال فریزر پیدا می کنند و با آن مواجه می شوند را برایتان معرفی کردیم و به طوری که بتوانید مشکلتان را بر طرف کنید مورد بررسی قرار دادیم . لازم به ذکر است که چندی پیش تعداد تماس های ما بر روی خط مشاور افزایش پیدا کرده بود و تا حدودی تمایمیه سوال ها مشابه بودن. سوالی که ذهن خیلی از مشتریان ما را درگیر کرده بود را میخواهیم بررسی کنیم و جواب آن دسته از عزیزانی که با این مشکل مواجه هستند را بدهیم.

سوال اینجاست که چرا داخل کابین یخچال امرسان گرم است و غذا داخل آن خنک نمی شود ؟ آیا دستگاه ما نیاز به تعمیر یخچال فریزر امرسان دارد ؟

در پاسخ باید گفت که این امر می تواند دلیل های متفاوتی داشته باشد:

ابتدا باید این را بدانید که در طول روز باز کردن بیش از حد درب یخچال باعث می شود تا هوای گرم به داخل آن نفوذ پیدا کند، پس حتی الامکان برای برداشتن و گذاشتن خوراکی ها داخل یخچال سریع عمل کنید و درب آن را بیش از حد باز نگذارید. امروزه در تعمیر یخچال فریزر دستگاه های جدید به دلیل همین موضوع دارای سیستم هشدار دهنده می باشند که به صورت آلارم در مواقعی که بیش از انداره درب باز بماند به صدا در می آید و فرد را از این موضوع مطلع می کند. نا گفته نماند که دستگاه های دیجیتال قابلیت تنظیم این آلارم هشدار دهنده را دارند که بعد از چند دقیقه پس از باز ماندن درب به صدا در آید.

گام بعدی برای برطرف کردن این ایراد چیدمان صحیح و بهینه مواد غذایی داخل یخچال فریزر می باشد. شما بایستی طوری خوراکی های خود را بچینید که هوا در بین آن ها در جریان باشد. هر چقدر مواد غذایی به هم نزدیک تر باشد احتمال خنک نشدن آن ها به مراتب بیشتر می شود و شما به خاطر همین سهل انگاری کوچک به اشتباه فکر می کنید که نیاز به تعمیر یخچال فریزر امرسان دارید. اما در واقع چنین نیست و می توانید با جابجایی ریز و کم کردن خوراکی های اضافی، این مشکل را رفع نمایید. پس به یاد داشته باشید که هرگز وسیلتان را بیش از حد ممکن پر نکنید.

قدم سوم یاد گرفتن و عادت پیدا کردن به این موضوع است که هیچ گاه مواد غذایی را که به تازگی به وسیله گرما پخته شده است را داخل یخچال نگذارید. این بدان معنا است که بعد از طبخ غذا تا سرد شدن کامل آن صبر کنید و پس از خنک شدن آن را داخل دستگاه بگذارید. زیرا گرمای تولید شده توسط غذای داغ باعث می شود تا دما داخل کابین به میزان چشم گیری پایین بیاید و موجب خراب شدن سایر مواد غذایی شود. با خواندن این مطلب به این نتیجه می رسیم که در هر شرایطی احتیاج به تعمیر یخچال فریزر نیست و امکان دارد با انجام حرکتی ساده مشکل به راحتی برطرف شود.

آخرین مقالات

نحوه استفاده از ماکروفر یا مایکروفر
نحوه استفاده از ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

راه حلی برای مشکلات مایکروویو,تمیز کردن...

نحوه تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر
نحوه تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

جهت تمیز کردن سریع ماکروفر از لیموترش تازه...

روش تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر
روش تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تمیزکردن مایکروفر به چند طریق انجام می شود...

نمایش تمام پست های →