جنت آباد، بالاتر از همت، مجتمع تجاری بنفشه، طبقه اول واحد 27 46040331

تعمیر لباسشویی

شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان با داشتن بیش از 150 تکنسین مختصص در زمینه تعمیر لباسشویی یکی از بزرگترین و فعال ترین تعمیرگاه های مجاز سراسر کشور است. همچنین افتخار این را داریم که با داشتن تیمی خبره توانسته ایم کلیه برند های این دستگاه را از لحاظ تعمیرات پوشش دهیم. داشتن مشتریانی وفادار نشانگر بیش از 40 سال تجربه و عملکرد خوب ما است.

این وسیله جزو لوازم پرمصرف منازل به حساب می آید که خرابی آن باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می شود. این حرفه نیاز به تخصص و دانش فنی دارد و همچنین وجود تجربه در این ضمینه کمک بسیار زیادی در بالا رفتن سطح دانش یک تکنسین می کند که باعث می شود فرد بلافاصله عیب و ایراد وسیله را تشخیص دهد. به همین دلیل پیدا کردن فرد قابل اطمینان جهت تعمیر لباسشویی کار آسانی نیست.

پیشنهاد ما به شما ، گرفتن شماره تلفن ماست

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی در محل

بهتر است کار تعمیر لباسشویی در محل انجام شود این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه کمک شایانی برای جلو افتادن کار شما می کند به نحوی که در کمتر از یک ساعت لباسشوییتان به شکل اولش در می آید.

ساختار ماشین لباسشویی :

قرار دادن البسه درون آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی شود چراکه آب باید با فشار به الیاف های آن پارچه برخورد کند بیشتر ماشین ها با چرخاندن لباس درون غلطک های فلزی پراز آب این کار را انجام می دهند.بدلیل نفوذ بیشتر آب درون پارچه و نیز بر طرف کردن چربی ها و لکه ها از مواد شوینده مخصوص استفاده می شود. همچنین استفاده نکردن از پودر می تواند باعث تعمیر لباسشویی در دراز مدت شود.

اکثر ماشین ها اتوماتیک هستند و با یک فرآیند الکترونیکی کنترل می شوند. با فشاز دادن دکمه اتوماتیک برنامه ای تنظیم می شود تا بر همان مبنا لباس ها را به وسیله آب گرم یا آب خنک یا ولرم تمیز کند. کارهای اصلی آن عبارتند از ترکیب آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستن، آب کشی لباس ها و خارج کردن بیشتر آب لباس ها از طریق چرخاندن سریع آنها. بعضی از آنها، لباس های شسته شده را تا ۱۰۰٪ خشک می کنند. کار کردن بیش از حد و بی مورد می تواند باعث خرابی شود..

برای تعمیر لباسشویی دانستن اجزا و ساختار آن ضروری است. موتور، موتور پمپ، تسمه، دیگ، هیدروستات، خشک کن و ... از اجزای داخلی به حساب می آیند.

دستگاه های اتوماتیک در مدل های گوناگونی طراحی می شوند که از آن جمله می توان به ماشین تمام اتوماتیک که مخزن آن روی محور افقی سوار است و به آن مدل یوغی گفته می شود و همچنین ماشینی که مخزن آن روی محور عمودی قرار گرفته و به آن نوع چرخان عمودی گفته می شود اشاره کرد. برای جلوگیری از تعمیر لباسشویی به صورت مداوم باید به نوع عملکرد لباسشویی دقت داشته باشید. با این حال لباسشویی های اتوماتیک دارای اجزا، الکتریکی مکانیکی تقریبا مشابه مانند : آاگ ، بوش ، آریستون ، ایندزیت ، کنوود و انواع دیگر ماشین های اروپایی و ایرانی و هستند

عیب یابی ماشین لباسشویی

مهمترین اقدامی که قبل از تعمیر باید صورت گیرد عیب یابی ماشین لباسشویی است. این عمل باید با کمک صاحب دستگاه انجام شود زیرا او روند کارکرد لباسشویی را می داند و می تواند به تکنسین این مسئله را در جهت کمک به آن بازگو کند.

1.پس از کشیدن دگمه تایمر چراغ روشن نمی شود.

احتمال دارد پریز معیوب باشد و یا دوشاخ دستگاه خراب شده باشد.
شاید از کابل رابط دستگاه به پریز باشد.
که احتمال دارد دلیل تعمیر لباسشویی کلید اصلی آن باشد که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد..
ممکن است کابل رابط به ترمینال درست متصل نشده باشد.
احتمالا میکروسوییچ خراب شده است.

2.دستگاه روشن است اما آب نمی گیرد.

ممکن است شیر تغزیه دستگاه آب نداشته باشد.
احتمال این وجود دارد که به دلیل کثیف بودن فیلتر ورودی شیر الکتریکی آن باشد.
احتمال دارد قطعه ای به نام هیدروسات معیوب شده باشد.
شاید تایمر دستگاه خراب باشد.

3. نشت آب دارد.

امکان دارد لاستیک دور درب لباسشویی سوراخ شده باشد.
احتمال این وجود دارد که لوله خرطومی مخزن که به پمپ متصل است سوراخ شده باشد.
شاید کاسه نمد در تعمیر لباسشویی ایراد پیدا کرده باشد و از پشت مخزن زیر دستگاه آب نشت کند.
ممکن است شیلنگ ورودی به شیر الکتریکی درست متصل نشده باشد.
احتمال دارد سوراخی بر روی شیلنگ خروجی ایجاد شده باشد.

4.آب داخل مخزن گرم نمی شود.

5.ضمن آب کشی ، شدید می لرزد.

6.در حین کار سر و صدا راه می اندازد.

7.ماشین در قسمتی از برنامه توقف می کند.

8.آب به قسمتهای مختلف جاپودری نمی ریزد.

9.پودر ریخته شده تماما به مخزن شستشو انتقال نمی یابد

تععمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی غرب تهران

تعمیر لباسشویی غرب تهران را ما به طور کامل پوشش می دهیم به نحوی که با اولین تماس و بازگو کردن ایرادتان تکنسین مجرب و خبره شرکت ما به محل شما در هر کجای غرب تهران اعزام می شود. این تنها گوشه ای از خدمات ما به ساکنین غرب تهران می باشد.
یکی از مهمترین اقدامات لازم قبل از تعمیر این است که از ایراد آن مطلع شوید. این کار باعث آسان شدن و سریع تر شدن روند کار می شود. یکی از عمده ایرادات اکثر این وسیله ها نشتی آب است در زیر به طور مختصر به این عیب اشاره می کنیم تا در هنگام کار اگر به این مشکل برخوردید بتوانید آن را مورد بررسی قرار دهید

لاستیک دور درب سوراخ شده است :

اگر دستگاه به میزان مشخصی آبگیری کرده باشد. لاستیک دور درب را از نظر نشت آب مورد بررسی قرار دهید. معمولا در قسمت پایین لاستیک مقداری آب بعد از پایان شستشو باقی می ماند که املاح موجود در آن باعث از بین رفتن لاستیک شده و آن را سوراخ می کند. در صورت مشاهده سوراخ های ریز آن را آپارات کنید و لاستیک را 180 درجه بچرخانید تا قسمت آپارات شده در قسمت بالای درب قرار گیرد. در صورت عدم رفع عیب آن را تعویض کنید

مخزن سوراخ است :

چاره ؟؟؟

در صورت امکان آن را تعمیر یا تعویض کنید.

لوله خرطومی مخزن به پمپ سوراخ شده است :

چاره ؟؟؟

ضمن بازدید لوله خرطومی ، نسبت به رفع عیب یا تعویض آن جهت تعمیر لباسشویی اقدام گردد

تعمیر لباسشویی شرق تهران

تعمیر لباسشویی شرق تهران را بیش از 40 سال که در اختیار داریم و با داشتن نمایندگی های مجاز و متعدد در شرق تهران توانسته ایم ساکنین محلهای  تهرانپارس، فرجام، مجیدیه، رسالت، سراج، شریعتی و.... را از این لحاظ راضی نگه داریم. در ادامه بحث بالا می خواهیم به بررسی دیگر ایرادات بپردازیم.

کاسه نمد خراب شده و از پشت مخزن زیر یاتاقان آب بیرون می ریزد :

چاره؟؟

ماشین را خاموش کنید. آب آن را تخلیه نمایید و پس از باز کردن تسمه و پولی بزرگ و در آوردن محور بلبرینگ و کاسه نمد ، کاسه نمد را تعویض کنید.

اگر شیلنگ خروجی سوراخی دارد :

چاره ؟؟؟

آن را تعویض کنید.

از پمپ آب ، آب خارج می شود :

چاره ؟؟؟

نسبت به رفع عیب آن اقدام شود. اگر کاسه نمد پمپ خراب بود ، تعویض شود.

اتصال شیلنگ رابط بین شیر الکتریکی و محفظه جاپودری صحیح نیست یا شیلنگ مزبور سوراخ است در چنین شرایطی نیاز به تعمیر لباسشویی نیست

چاره ؟؟؟

آن را تعویض کنید. یا رفع عیب نمایید.

نحوی اتصال لوله لاستیکی رابط محفظه جاپودری به مخزن اشکال دارد یا لوله مزبور سوراخ شده است :

چاره ؟؟؟

نسبت به رفع عیب یا تعویض آن اقدام نمایید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

آیا به دنبال نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ هستید؟ آیا بارها با تعمیرگاه های مجاز مختلفی تماس گرفته اید و ایراد دستگاهتان بر طرف نشده است ؟ دیگه وقت این رسیده که به این معظلات پایان ببخشید و لباسشوییتان را به شکل سابق خود برگردانید. برای این کار کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ :

22387206              10خط
44432424              10خط

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ یکی از برترین تخصص های تکنسین های ما می باشد. آنها با شرکت در کلاس های فوق پیشرفته و با امتحان دادن در مراکز تخصصی این قابلیت را کسب کرده اند و با حسن نیت در اختیار شما مشتریان می گذرانند.
در تعمیر لباسشویی سامسونگ از دیگر ایرادات عمده که مشتریان ما با آن دست و پنجه نرم می کنند و در آخر مجبور به تماس گرفتن با ما می شوند گرم نشدن آب داخل مخزن است که به طور طبیعی این کار باعث می شود که تمامیه لباس ها با آب سرد شسته شود و همین باعث خوب تمیز نشدن البسه می شود. اگر با ما همراه باشید به احتمالات به وجود آمدن این عیب می پردازیم

در اولین حدس احتمال دارد که ترموسات دستگاه تنظیم نباشد یا از تنظیم اولیه خود خارج شده باشد.
اگر ترموسات خراب شده باشد تعمیر و استفاده مجدد از آن کار اشتباهی است پس اقدام به تعویض آن کنید.
دلیل دیگر آن می تواند خرابی و از کار افتادن المنت دستگاه باشد. در این مواقع برای درست انجام شدن روند تعمیر لباسشویی باید این قطعه نیز به طور کامل تعویض شود.
یکی دیگر از احتمالات، قطع شدن سیم رابط بین المنت و تایمر است که پیشنهاد می کنیم این مورد در اولین مرحله چک شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر

شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان با داشتن نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در سراسر تهران کلیه خدمات مربوط را به مشتریان ارائه می دهند. گفتنی است که اگر صاحب ماشین لباسشویی حایر هستید و ایرادی برای دستگاهتان پیش آمده است بهتر است قبل از مراجعه به سایر مراکز با نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر ما تماس بگیرید.

شماره تماس :

77882037               10خظ
33559726               10خط

تعمیر لباسشویی حایر

لباسشویی حایر یکی دیگر از تولیدات داخلی می باشد. این محصول جزو دستگاهایی است که به نسبت دیگر برندها بیشتر به تعمیر لباسشویی حایر احتیاج دارد. اما به دلیل اینکه این مارک ایرانی بوده قطعاتی که برای تعمیر و یا تعویض باید تهیه شود به نسبت ارزان تر است. توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر از این برند استفاده می کنید هر از چند گاهی با نمایندگی آن جهت سرویس و اهیای قطعات کهنه مزاکره کنید.
از دیگر ایراداتی که می توان به آن اشاره کردن خرابی مخزن شستشو است. در این حالت پودر ماشین به طور کامل داخل مخزن انتقال نمی یابد. توجه داشته باشید به هیچ عنوان و تحت هر شرایطی از پودرهای دستی در لباسشویی استفاده نکنید. حال به بررسی علت به وجود آمدن این ایراد می پردازیم.

در اولین اقدام جا پودری را بررسی می کنیم و در صورت مشاهده کثیفی جا پودری را به آرامی از مخزن جدا کرده و می شوریم.
احتمال دارد این وجود داردکه کف و آب از محفظه بالایی مخزن نشت می کند.
از مواد شستشو مناسب و مرغوبی استفاده شده است یا از نمونه دستی این محصول.

در زیر علاوه بر آموزش چگونگی کارکرد لباسشویی حایر به یکی از ایرادات عمده در این محصول اشاره می کنیم.

بعد از گذاشتن لباس در داخل مخزن لباسشویی و انتخاب برنامه مورد نظر آن را روشن می کنیم. ابتدا به اندازه لازم آبگیری کنید و پودر شستشسو مورد نظر را نیز از مخزن دریافت نمایید ، بعد از آن موتور آن به کار می افتد و البسه را ضمن چرخاندن یکنواخت خیس می کند. در این وقت هیتر یا المنت گرم کننده آن به کار می افتد و آب گرم می شود. اگر چنین اتفاقی در هنگاه شستشو رخ ندهد دستگاه خراب است و نیاز به تعمیر لباسشویی حایر دارد.

آب گرم به کمک پودر مورد نظر، چرک ها و کثیفی را که اغلب به صورت چربی است در خود حل می کند. خوب است این نکته را نیز بدانید در این مرحله موتور شستشو با دور کم و در جهت به مدت تعیین شده بکار می افتد تا کثیفی ها از روی البسه پاک شود.

پس از این مراحل پمپ آب یعنی قسمت مکنده و خارج کننده آب کثیف روشن می شود و آب آلوده و چرکین را از دستگاه بیرون می ریزد. بعد از به اتمام رسیدن این مرحله ، بار دیگر برنامه آب گیری شروع می شود. پس از پایان یافتن این دو مرحله ، آب کشی آغاز می شود که در سه مرحله صورت می گیرد و بالاخره برنامه خشک کنی شروع می شود. در برنامه انتهایی که خشک کن نام دارد، ضمن به کار افتادن موتور خشک کن با دور تند پمپ آب نیز به کار می افتد. در این برنامه البسه بیشتر آب خود را از دست می دهد. لازم به ذکر است که بعضی از لباسشویی ها خشک کن مخصوصی دارند که کار آن حرارت دادن به پارچه ها برای خشک شدن کامل آن ها می باشد این برنامه در مرحله انتهایی صورت می گیرد.
به طور کامل با نحوه کارکرد این وسیله آشنا شدید این را بدانید که در صورت اینکه لباسشویی شما به این روش عمل نکرد احتیاج به تعمیر لباسشویی حایر دارید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

اگر نیاز دارید تا با مراجعه به نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید نیازی به این کار نیست!!! چرا که ما اینجاییم تا با ارسال تکنسین در محل شما از جابجایی لباسشوی شما جلوگیری کنیم. این کار علاوه بر سرعت بخشیدن به روند تعمیرات باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز می شود.

تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

44432424               10خط
46040331               10خط

تعمیر لباسشویی ال جی

کمپانی ال جی با تولید محصولات با کیفیت توانسته بخش عظیمی از نیازهای مردم را تامین کند. اما آیا بعد از خرید احتیاجی به تعمیر لباسشویی ال جی نیست؟ این نظریه کاملا اشتباه است هر دستگاهی نسبت به نوع برند آن پس از طول عمر بالا نیاز به اهیای دوباره دارد.
باز هم می خواهیم یکی از مشکلاتی که در این دستگاه ها پیش می آید را بررسی کنیم. در تعمیر لباسشویی ال جی که به صورت اتوماتیک کار می کنند دیده شده است که دستگاه آبگیری می کند ولی طولی نمی کشد که آب به صورت کامل تخلیه می شود. می توان گفت آبگیری به صورت مداوم انجام می شود ولی سطح آب به هیچ وجه بالا نمی آید. اگر به این مشکل برخوردیم چگونه باید قبل از تعمیر عیب یابی کنیم ؟؟؟

دلیل اول می تواند شیلنگ خروجی باشد. حتما در اولین اقدام چک شود و در فاصله 60 سانتی متری از سطح زمین قرار گیرد.
دلیل دوم می تواند سوراخ شدن مخزن باشد.
دلیل سوم می تواند به وجود آمدن روزنه و یا سوراخی کوچک در لوله خرطومی مخزن به پمپ باشد.
و در آخر احتمال این وجود دارد که فیلتر پمپ آب باز شده باشد. که به راحتی می توانید آن را چک کنید و در جای خود قرار دهید.

در ایران شرکت های بسیاری هستند که کارشان مشابه کار کمپانی ما تعمیرات لوازم خانگی است. خیلی از این مراکز بدون داشتن مجوز، تجربه و دانش در این عرصه فعالیت می کنند و در هنگام سرویس دادن و خدمات نه تنها ایراد و مشکل دستگاه را حل نمی کنند بلکه به اشتباه باعث بوجود آمدن عیوبی دیگر می شوند. این اتفاق بار ها و بارها برای شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان پیش آمده است که تکنسین و متخصص ما برای تعمیر لباسشویی ال جی به محل مورد نظر ارسال می شود و در اولین اقدام مشتری از کارکرد نفر قبلی (تکنسین شرکت مشابه) گله می کند و خواهان این است که متخصص ما مانند فرد قبلی عمل نکند.

تمام این موارد برای بالا بردن سطح آگاهی شما در مورد این مسائل گفته شد. به راحتی و با کمی تحقیق و پرس و جو در مورد مراکز تعمیر می توانید این خطاها و اشتباهات را تا حد زیادی کاهش دهید. و پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاور ما که به صورت رایگان پاسخگوی کلیه سوالات شما است تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی دوقلو

حال می خواهیم به یکی از این موارد درتعمیر لباسشویی دوقولو اشاره کنیم که تعمیرکار برای تعمیر مخزن لباسشویی دوقلو به محل فرستاده شده اما پس از چند روز ایراد جدیدی در دستگاه بوجود آمده و مشتری مجبور به تماس گرفتن با مراکز دیگر (شرکت ما) شده است. عیبی که به وجود آمده بود این بود که دستگاه پس از آبگیری متوقف به طور کل متوقف می شده. در زیر علت این ایراد را بررسی می کنیم.

هیدرواستات خراب است

در همچین مواردی می توان حدس زد که پلاتین های مربوط به تغذیه موتور تایمر در هیدرواستات ، وصل نمی شود. و تعمیر لباسشویی دوقلو 100% لازم است. برای اطلاع از این موضوع می توان با دمیدن در لوله ورودی هیدرواستات عملکرد پلاتین های هیدرواستات را بررسی نمود. در صورتی که این حدس صحیح باشد باید این قطعه تعویض شود.

سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر قطع است

در چنین شرایطی تنها کاری که برای اهیای دستگاه می توان انجام داد تعویض سیم رابط است.

و در مرحله آخر احتمال این وجود دارد که موتور تایمر معیوب شده باشد

در صورتی که موتور به طور کامل خراب باشد باید تعویض گردد. اما اگر کار کردن موتور مشاهده شود و چرخ دنده ها از کار افتاده باشد نیازی به تعویض موتور نیست و تنها کافیست چرخ دنده ها نعویض گردد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش

برای ارسال لباسشویی خود به نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش نیازی به این کار نیست !!! چرا که ما با ارسال تکنسین به محل شما این روند را برای شما آسان تر می کنیم فقط کافیست با شماره گیری نمایندگی ما درخواست متخصص کنید تا در کمترین زمان بهترین تعمیرکار را برای شما ارسال کنیم.
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش :

86017822               10خط
22387206               10خط

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

یکی از معتبرترین برندهای ماشین لباسشویی بوش است. این کمپانی در سال ۱۸۸۶ به وسیله رابرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. این کمپانی به عنوان بزرگ ترین کمپانی تامین کننده لوازم خودکار در دنیا شناخته شده است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد..

رابرت بوش در سن 25 سالگی کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را با دو نفر نیرو همراه تاسیس کرد و خدماتی نظیر تعمیر دستگاه های تلفن، لوازم عکاسی، تعمیر لباسشویی بوش، دستگاه های ماشین تحریر و سایر ماشین آلات را انجام می دادند. در مدت زمان اندکی کارگاه تبدیل به کمپانی بین المللی سرآمدی گشت.

شرکت ما افتخار این را دارد که علاوه بر عهده گرفتن کلیه امور تعمیر لباسشویی بوش ، این کار را در کمتر از 24 ساعت پس از مشاوره و عیب یابی انجام می دهد. کلیه این امورا با مراجعه به محل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما دستگاه خود را جابجا یا حمل کنید.

پس از بررسی و ارزیابی های لازم اگر که لباسشوییتان نیاز به قطعه ای برای تعویض داشته باشد، این قطعه بلافاصله از نمایندگی های مجاز بوش تهیه می شود. مزیت این کار اطمینان داشتن از اورجینال بودن قطعه مورد نظر است.

امروزه به دلیل تنوع بیش از حد محصولات شرکت بوش، انتخاب با کیفیت ترین محصول، کار دشواری برای طرفداران این برند است. اما با کمی تحقیق می توان بهترین محصول سال را شناسایی و برای خرید آن اقدام کرد. سعی داریم در این مطلب به چند نکته مهم که باید قبل از خرید به آن توجه کرد اشاره کنیم.
نکته بسیار مهمی که قبل از هر اقدامی باید به آن توجه کنید این است که تنها دو شرکت وجود دارند که بطور رسمی گارانتی لباسشویی های بوش محسوب می شوند. گارانتی بوش سرویس و کارا سرویس گارانتی های معتبری برای این برند هستند.

با این تفاصیل باید از خرید لباسشویی هایی که گارانتی آنها یکی از این دو کمپانی نیست جدا خودداری کنید، زیرا این دستگاه ها به صورت قاچاق وارد کشور شده اند و هیچ تضمینی برای سالمی و معیوب نبودن دستگاه وجود ندارد. اگر به این مسئله توجه داشته باشید کمک بزرگی به خودتون و پولتون کرده اید و می توانید جلوی تعمیر لباسشویی بوش خود را از همان ابتدای خرید بگیرید چرا که به مدت 48 ماه هر ایرادی برای دستگاه شما پیش بیاید این دو شرکت به صورت رایگان کلیه امور مربوط به تعمیر آن را بر عهده می گیرند و تا 2 سال پس از خرید دیگرنیازی به شرکت های تعمیری ندارید.

آخرین مقالات

نحوه استفاده از ماکروفر یا مایکروفر
نحوه استفاده از ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

راه حلی برای مشکلات مایکروویو,تمیز کردن...

نحوه تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر
نحوه تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

جهت تمیز کردن سریع ماکروفر از لیموترش تازه...

روش تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر
روش تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تمیزکردن مایکروفر به چند طریق انجام می شود...

نمایش تمام پست های →